Cena, platobné a prepravné podmienky

1.

Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho. Všetky uvádzané ceny sú vrátane 20 % DPH

2.

Spotrebiteľ uhrádza platbu v hotovosti, dobierkou, prevodom/vkladom na účet predávajúceho.

3.

Pri odovzdávaní produktu platí spotrebiteľ cenu za produkt + dopravné a prípadne cenu dobierky.

4.

Spôsob dopravy si volí spotrebiteľ sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie. Spotrebiteľ si môže zvoliť spôsob dopravy, a to: kuriérom DPD (zasielateľskou službou) – cena je stanovená podľa cenníka spoločnosti uvedenej v objednávkovom systéme, ktorej služby využívame a nezávisí od vzdialenosti a ani hmotnosti produktu a to je     5,50 Eur cena dopravy zahrnňa aj dobierku.  Tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v predajni adresa Kostolište č.d.162 (iba v prac. dňoch 7:00-15:00). Tovar je spotrebiteľovi doručený nasludujúci pracovný deň po expedícii z nášho skladu.

 5.

Výška nákladov na dopravu bude vždy oznámená spotrebiteľovi pri overovaní objednávky, prípadne predávajúci odporučí spotrebiteľovi lacnejší variant dopravy.

6.

Akceptujeme online platby cez CardPay od Tatra Banky. Platbu môžte uskutočniť akoukoľvek platobnou kartou. Po pripísani platby na náš účet (zvyčajne to trvá niekoľko minút) o uskutočnenej platby budete informovaný emailom a bude vám tovar ihneď odoslaný.